Can Bonomo’nun oğlu babasına ‘Can’ demişti! Ünlü şarkıcı eleştirilerden sonra konuya açıklık getirdi

2018 yılında dünyaevine giren Öykü Karayel-Can Bonomo çifti, Nisan 2021’de Roman adını verdikleri oğullarının doğumu ile ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşamıştı.

“OĞLUM İNANILMAZ BİR ŞEY”

Katıldığı programda oğluna olan sevgisinden bahseden şarkıcı, şu ifadeleri kullanmıştı:

Oğlum inanılmaz bir şey. Hiç beklediğim bir şey olmadı. ‘Bir evladım olursa onu çok severim, koruyup kollarım, ona örnek olmaya çalışırım’ diyordum; bu kadar aşık olacağımı, durmadan onun yanında olmak isteyeceğimi tahmin etmezdim.

BABALIĞINI PUANLADI

Bonomo, babalığını da puanlamıştı. Kendi babasından daha iyi baba olmak için uğraştığını belirten sanatçı, “Babalığıma 10 üzerinden 9,5 veririm” demişti.

ELEŞTİRİ YAĞDI

Başarılı şarkıcı geçtiğimiz gün gittiği bir ödül töreninden sonra arabasında oğlu ile birlikte bir teşekkür videosu yayınladı. Bonomo’nun minik oğlu Roman videoda babasına ‘Can’ diye seslenince sosyal medyada şarkıcıya eleştiri yağdı.

YANIT GECİKMEDİ

Can Bonomo kendisine yapılan eleştirilere yanıt verdi. Ünlü şarkıcı şu ifadeleri kullandı:

Üç yaşındaki oğlum, annesinin yanında bana bazen “Can”, müzisyen arkadaşlarımın yanında ise bazen “Bono” diye sesleniyor. Öyle duyuyor çünkü. Düzeltmeye gerek duymuyorum. Yaşına göre oldukça saygılı ve ince ruhlu bir çocuk. Onu her şeyden çok seviyorum. Allah korusun bizi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x